Роботу художника Сергія Майдукова розіграють на аукціоні

Сергій Майдуков. Фото: sergiymaidukov/Instagram

Щоб зібрати кошти на укриття для Миколаївського ліцею № 55, український художник Сергій Майдуков виставив на аукціон свою роботу. Розіграш триватиме до 1 вересня.

Акцію художник проводить разом із виданням "УП" та фондом savED.

"Долучайтесь до ініціативи — допоможемо нашим дітям повернутися до безпечного навчання!" — закликають організатори.

Робота Сергія Майдукова, яку художник виставив на аукціон. Фото: ukr_pravda/Instagram

Сергій Майдуков — український художник. Він співпрацює з іноземними періодичними виданнями, такими як The Guardian, The New Yorker, The Washington Post, The New York Times, The Financial Times, The Wall Street Journal, Die Zeit, The Economist, The Atlantic і багатьма іншими.

У 2021 році, до тридцятої річниці незалежності України МЗС України внесло Майдукова до списку "30 Незалежних" українців, що змінюють країну.

У 2022-му році для Банку Латвії художник створив дизайн монети номіналом 5 євро.

Майдукову мали вручити Премію миру імені Ремарка у 2023-му, однак він відмовився її отримувати, оскільки іншою лауреаткою стала російська письменниця Людміла Уліцкая.

"Для мене стало несподіванкою, що мене обрали, я отримав листа десь місяць тому. Спершу сказав, що іншим разом приїду, в подальшому листуванні написав, що не приїду зовсім. Гроші хочу більшою частиною покласти в монобанку, де збираю на авто для ЗСУ", — сказав він у коментарі "Читомо".

"Ми сподівалися запросити письменника з Росії та художника з України до Оснабрюка, щоб відзначити їх Премією миру імені Ремарка та спеціальною премією", – зазначила віцеголова журі премії Катаріна Пьоттер.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media