Картину Леонардо да Вінчі "Спаситель світу" перетворять на NFT

Attributed to Leonardo da Vinci, Public domain, via Wikimedia Commons

Картину "Спаситель світу" Леонардо да Вінчі продали на аукціоні Christie's у Нью-Йорку за $450,3 млн, що є найвищою ціною, коли-небудь сплаченою на аукціоні. Тепер її планують перетворити на NFTNFT або non-fungible token – це особливий тип криптовалюти, цифровий сертифікат, який відрізняється від інших як раз своєю невзаємозамінністю. Кожен NFT унікальний, тому його використовують, аби підтвердити право власності на товар в інтернеті, наприклад, зображення, пісню або відео.. Про це повідомляє видання The Art Newspaper.

Картину, на якій зображений Христос із кришталевою кулею, буде перетворена платформою для цифрових активів ElmonX, у співпраці з міжнародною компанією з ліцензування зображень Bridgeman Images.

Умови продажу, що стартує 12 серпня, оголосять додатково.

Попередні NFT, створені в межах партнерства, містили:

  • "Мону Лізу" Леонардо да Вінчі (1503),
  • "Зоряну ніч" Ван Гога (1889),
  • "Мислителя" Огюста Родена (1904),
  • "Німфей" Клода Моне (1907).

За даними сайту ElmonX, "Мону Лізу" продали 330 разів за ціною 150 фунтів стерлінгів (майже 7 тисяч гривень).

У своїй заяві Bridgeman Images зазначили, що ця співпраця пропонує "унікальну та ексклюзивну можливість створювати високоякісні NFT на основі величезної колекції компанії".

У 2021 році автор Бен Льюїс також створив NFT із зображенням "Спасителя світу", який тримає жменю доларів замість кришталевої кулі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media