Євробачення-2023: де дивитися фінал наживо

. TVORCHI на Євробаченні-2023, фото: GETTY IMAGES

Пряма трансляція фіналу Євробачення наживо на платформах Суспільного.

Гранд-фінал – основна подія пісенного конкурсу Євробачення. 26 країн-учасниць презентуватимуть свої номери, а за результатами голосування один з учасників стане переможцем усього конкурсу!

У фіналі Євробачення-2023 буде представлена і Україна: гурт TVORCHI з піснею Heart Of Steel автоматично потрапив до вирішальної частини конкурсу, не виступав у півфіналах. Окрім TVORCHI у фіналі буде ще кілька номерів від українських артистів!

Фінал Євробачення-2023 розпочнеться о 22:00 за київським часом в суботу, 13 травня. Подія відбудеться в англійському Ліверпулі, який приймає конкурс.

Фінал Євробачення-2023: де дивитися

Ексклюзивним транслятором пісенного конкурсу Євробачення в Україні є Суспільне Мовлення. Дивитися наживо фінал Євробачення-2023 можна буде на усіх платформах Суспільного:

Початок трансляції фіналу Євробачення-2023 на Суспільному – о 21:50. До цього дивіться студію "ПередЄвроШоу" на телеканалі Суспільне Культура.

Також на Youtube-каналі Суспільне Євробачення ви зможете стежити наживо за роботою коментатора Тимура Мірошніченко наживо, він відповідатиме на запитання глядачів.

Фінал Євробачення-2023: коли виступають TVORCHI

Україна потрапила автоматично до фіналу Євробачення як переможець останнього конкурсу. За результатами жеребкування Україна отримала 19 номер для виступу.

TVORCHI з піснею Heart of Steel виступатимуть на сцені фіналу Євробачення-2023 під №19 номером з 26 учасників, тобто у другій половині конкурсу.