Інструкція: як проголосувати у фіналі "Євробачення-2023"

. Фото: Суспільне

Сьогодні, 13 травня о 22:00 розпочнеться фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2023" у Ліверпулі, трансляцію якого можна подивитись на сайті Суспільне Культура.

Суспільне Культура розповідає, коли саме та як можуть голосувати глядачі.

Фото: Суспільне

Голосування під час гранд-фіналу

У суботу, 13 травня, глядачі усіх країн-учасниць та глядачі категорії "решта світу" можуть голосувати у гранд-великому фіналі, де глядацькі бали сумуються з балами професійного журі від кожної країни-учасниці.

У гранд-фіналі так само, як і в півфіналах, голосувати за свою країну не можна.

Як і глядачі, професійне журі кожної країни виставить набір балів від 1 до 8, 10 балів, а 12 балів — пісні-фавориту.

Наприкінці шоу речники країн-учасниць по черзі оголосять бали професійного журі кожної країни.

Загальну кількість балів глядачів та журі оголошують організатори конкурсу. Вони виводять їх на табло у порядку зростання, починаючи з країни, яка має найменшу кількість балів від журі. Виграє пісня, яка набере найбільшу загальну кількість балів.

Переконайтеся, що ви завантажили офіційний додаток Пісенного конкурсу "Євробачення", і перейдіть на Eurovision.tv, щоб дізнатися більше інформації та переглянути повні результати гранд-фіналу.

Наживо

Трансляція "Євробачення" відбуватиметься на телеканалі Суспільне Культура, а також на сайті Суспільне Культура.

Пряма трансляція півфіналу "Євробачення-2023" розпочнеться о 22:00.

На ютуб-каналі Євробачення Україна наживо з коментаторської студії у Ліверпулі коментуватиме шоу ведучий Тімур Мірошниченко, який уже 18 років є українським голосом "Євробачення".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!