"Подкаст терапія" більше не вийде: колега Субботи Янович оголосив про закриття проєкту

. Фото: скріншот з YouTube "Подкаст терапія"

12 квітня актор і співватор "Подкаст терапії" Євген Янович оголосив про закриття проєкту, який вони робили разом зі Спартаком Субботою. Тур Україною також було скасовано, а всі кошти за квитки буде повернено. Про це написав Євген Янович на своїй сторінці в Instagram.

Янович зазначив, що прочитав усю текстову версію розслідування та відкрив для себе нову інформацію. Йому важко зробити висновки, проте він прийняв рішення, яке є остаточним, – закрити подкаст.

"Важливо розуміти. Я щиро переконаний, що 86 випусків подкасту були корисними і я реально не отримував жодного повідомлення, де мені б написали: "Через ваш подкаст моє життя стало гірше". Натомість, протилежних повідомлень були тисячі. Я б дуже хотів, аби люди приділяли увагу собі і розвивались далі. Мені подобалось відчуття, що я робив щось корисне. Принаймні, мені так здавалось", – написав Янович.

Фото: скріншот з YouTube "Подкаст терапія"

Також він зазначив, що відчуває, що має попросити вибачення.

"Чи маю я якісь відповіді? Я знаю, що буде суд. І він має розставити все на свої місця. Ось і все", – додав Янович.

"Я був професійно опрацьованим брехуном», – каже Янович. "Якщо Спартак виграє суд, моя думка не зміниться – моє бажання вберегти якомога більше людей від впливу Спартака", – додав він.

Спартак Суббота – співавтор популярного на Youtube шоу "Подкаст терапія" разом із актором Євгеном Яновичем. Позиціонує себе як спеціаліста в галузі когнітивно-поведінкової психотерапії та схема-терапії, психотерапевта та психіатра, кандидата психологічних наук.

11 квітня незалежне українське онлайн-медіа "Свідомі" опублікувало 7-місячне розслідування психолога та гештальт-терапевта Іллі Полудьонного, який проаналізував чисельні інтерв'ю та відкриті джерела про Спартака Субботу й з'ясував, що більшість із того, що Суббота говорить про свою освіту, місця роботи та навички – неправда.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!