Gibson продасть 4 синьо-жовті гітари з аукціону, щоб підтримати відновлення музичних програм в Україні

Фото: gibsonguitar/Instagram

Американський виробник гітар Gibson створив чотири електрогітари Les Paul Custom у синьо-жовтих кольорах, які планують розіграти на аукціоні, щоб допомогти Україні. Про це повідомили в офіційному Instagram бренду 7 вересня.

"Україна перебуває в розпалі битви, і хоча ми підтримуємо та схвалюємо гітари замість зброї, відправка гітар в Україну наразі мало допоможе чи підтримає. Настане час відновлення, і ми хочемо допомогти", – пишуть в дописі.

Спочатку бренд відправить гітари у турне — їх передаватимуть від артиста до артиста, а наприкінці розіграють на платформі Julien's Auctions разом з речима світових зірок, таких як Майкл Джексон, Пол МакКартні, Елтон Джон та інші.

Отримані кошти передадуть на гуманітарну допомогу, зокрема британському фонду Disasters Emergency Committee, який допомагає людям, що постраждали від катастроф та гуманітарних криз у всьому світі. Гроші також підуть на відновлення музичних програм в Україні по завершенню війни. Торги триватимуть з 11 по 13 листопада.

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!