На міжнародному етнофестивалі "Країна Мрій" відкрилася Кримська сцена

Засновник етнофестивалю Олег Скрипка, начальник управління комунікацій Командування Сил ТрО ЗСУ полковник Олексій Дмитрашківський, режисер і військовослужбовець Ахтем Сеітаблаєв та представник об'єднаної ініціативи "Кримський фронт" Феликс Караев. Facebook/Представництво президента України в АР Крим

У межах 20-го етнофестивалю "Країна мрій" у Києві відкрилася "Кримська сцена: Bağçasaray". Фестиваль триватиме з 21 до 23 червня. Гості послухали поезію та прозу українською і кримськотатарською мовами, долучилися до ініціативи "Листи до вільного Криму" та збору на Сили оборони, а також відвідали ярмарок традиційних і крафтових виробів народних промислів.

Про це повідомляє Представництво президента України в Автономній Республіці Крим у Facebook.

На відкритті сцени були присутні видатні особистості з різних сфер: засновник етнофестивалю Олег Скрипка, полковник Олексій Дмитрашківський з Командування Сил ТрО ЗСУ, відомий режисер і військовослужбовець Ахтем Сеітаблаєв, а також представник об'єднаної ініціативи "Кримський фронт" Феликс Караев.

Суспільне Крим

"Ми вже 18 років разом з кримчанами створюємо "Країну Мрій". Знаєте, коли ми щось втрачаємо тоді ми відчуваємо справжню цінність. Я пам'ятаю кримський виноград, вино, Масандру, пляжі. Ми все це повернемо. Ми не відпустили Крим серцем", — зазначив Олег Скрипка.

Facebook/Представництво президента України в АР Крим

Суспільне Крим також відвідало відкриття Кримської сцени у межах 20-го етнофестивалю "Країна Мрій".

Після привітальних виступів гості послухали поезію та прозу українською і кримськотатарською мовами від призерів конкурсу "Кримський інжир", а також виступ етнічного тріо "Мусафір".

Facebook/Представництво президента України в АР Крим

Музичну та хореографічну програму закінчили виступи Руслана Булатова, Алії Хаджабадінової та Ельнари Халілової.

Facebook/Представництво президента України в АР Крим

Водночас на інших локаціях небайдужі написали листи політв'язням у рамках ініціативи "Листи до вільного Криму".

Суспільне Крим

Суспільне Крим

Крім того, на етнофестивалі представлений ярмарок традиційних і крафтових виробів народних промислів, фотовиставка з історіями військових з Криму, які захищають Україну, виставка "Історії з окупованого Криму", де висвітлено складну реальність окупації.

Суспільне Крим

Суспільне Крим

На локації також можна скуштувати кримськотатарські страви та долучитися до збору коштів на підтримку Сил оборони України.

Facebook/Представництво президента України в АР Крим

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook