Розмиті дороги та відсутність електроенергії: наслідки негоди в окупованому Криму

Наслідки негоди в районі окупованого Севастополя 15 червня. Telegram/Развожаєв

Негода, яка стала причиною оголошення в окупованому Криму штормового попередження на 15-16 червня, вже призвела до багатьох наслідків, які фіксують місцеві жителі з різних міст. Серед них: відключення електропостачання, повалення дерев, затоплення домівок та вулиць.

Пропагандистське інформагенство РІА "Новости Крым", посилаючись на дані окупаційного МНС Криму, заявило про найбільшу кількість опадів у Феодосії, Бахчисарайському, Кіровському та Ленінському районах.

Зазначається, що максимальні пориви вітру були зареєстровані у Феодосії — 16 м/с.

Також окупаційне видання повідомило, що частина Коктебеля, Курортного, села Степове і частина Нанікового залишилися без світла.

"У Феодосії також відсутня електроенергія в різних районах", — передає пропагандистське інформагентство, посилаючись на заяву голови "адміністрації" міста Ігора Ткаченко.

Місцеві окупаційні Telegram-канали оприлюднили наслідки підтоплення будинку на вулиці Степаняна в окупованій Феодосії, зазначивши, що це відбувається не вперше через постійне протікання труб.

Також в Феодосії вітром повалило дерева.

Місцеві окупаційні Telegram-канали Севастополя також публікують наслідки негоди.

В них інформують також про підтоплення п'ятого поверху в будинку по вулиці Хрусталева в окупованому Севастополі.

"Два місяці тому приходили три представники керуючої компанії, подивилися на поточну стічну трубу і сказали, що інформацію передадуть керівництву. Ніякого ремонту донині не було, тепер такий результат", — йдеться в повідомленні.

Окрім цього, в окупованому Севастополі вода розмила опорну стіну на ділянці дороги від площі Повсталих до вул. Пожарова.

Окупаційний голова Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що диспетчарам Севастополя надійшло 407 звернень мешканців, апаратно-програмному комплексу "Безпечне місто" — 184 звернення стосовно наслідків негоди в місті.

Telegram/Развожаєв

Він заявив, що було відключено 2 лінії електропередачі 6-10 кВ, а без електрики перебувають будинки на вул. Маяковського, Генерала Петрова, Сенявіна, Б. Морська, Нахімова, Гоголя, Ялтинська, Академіка Крилова, Севастопольська зона ПБК, Мис Сарич.

За його даними, ускладнено рух на вулиці Ревякіна, Лабораторному шосе та площі 1-го травня.

Telegram/Развожаєв

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та Facebook