Туристичний сезон — не причина посилення контролю силовиків на півострові — експерт

Збільшення кількості "поліції" в окупованому Криму пов'язане з контролем правопорядку навколо місць розташування військових РФ, а не з туристичним сезоном.

Про це розповів "Крим.Реалії" експерт Асоціації Реінтеграції Криму Борис Бабін.

"Окупанти нікого особливо не здивували б "посиленням боротьби з порушниками" в "літній сезон", якщо припустити, що на окупованому півострові очікується якийсь "туристичний аншлаг". У нинішніх же умовах окупанти швидше імітуватимуть "мільйони відпочивальників", а не готуватимуться до їхнього прибуття. Що агресор справді посилює і буде посилювати — це свої "підрозділи військової поліції" для нинішніх резервів російської армії, які "оздоровлюються" в Криму", — зазначив експерт.

Він додав, що частина новоприбулих "поліцейських" залишитиметься в Криму в рамках кадрової ротації.

"Також під виглядом "посилення на літній період" окупанти проводять підготовку до чергової "ротації кадрів", коли багато хто з тих, хто "прибув на посилення", ближче до зими замінять у кабінетах тих, кому їх було "відряджено допомагати", - зазначив експерт.

Нагадаємо, що раніше російське пропагандистське агенство ТАСС повідомляло, що МВС РФ планують направити в Крим ще понад 500 "поліцейських" для так званого забезпечення безпеки відпочинку туристів. Також зазначалося, що "підсилення" кадрів проводитиметься в Краснодарському краю і Сіріусі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook