РФ переводить кораблі Чорноморського флоту з Севастополю до Новоросійська – МО Великобританії

Фрегат ЧФ РФ "Адмірал Григорович", МО РФ. Фото: Facebook/МО РФ

Оскільки перебування російських кораблів у Севастополі стало для окупантів небезпечним, держава-агресор продовжує переводити свій Чорноморський флот з Криму до Новоросійську, де модернізує морські військові бази.

Про це повідомило Міністерство оборони Британії в соцмережі X 18 квітня, посилаючись на дані своєї розвідки.

Відомство зазначило, що 1 квітня російський фрегат "Григорович" провів роботу з перевантаження озброєння на базі ЧФ в порту Новоросійськ.

"Сучасні російські військові кораблі, такі як фрегат "Адмірал Григорович", мають системи вертикального пуску для стрільби крилатими ракетами по морських і наземних цілях. Такі ракети традиційно перезаряджалися в Севастополі", – наголосили в розвідці Великобританії.

"Його (ЧФ РФ – ред.) технічне обслуговування, матеріально-технічне забезпечення та інфраструктура поводження зі зброєю в Новоросійську, найімовірніше, вдосконалено для підтримки нових домовленостей щодо базування на невизначений термін", – йдеться в повідомленні МО Великобританії.

Міністерство оборони Великобританії заявило, що флот агресора був у березні 2024 року найменш активним з початку повномасштабної війни після призначення нового командувача Сергія Пінчука.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook