Понад 50 тисяч фахівців необхідно для роботи в Криму після деокупації — Ташева

Постійна представниця президента України в АРК Таміла Ташева. УНІАН

Україні знадобиться понад 50 тисяч спеціалістів для роботи у Криму після деокупації. На даний момент до кадрового резерву надійшло понад дві тисячі заявок, 80% з яких хочуть працювати в Криму.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповіла постійна представниця президента України в АРК Таміла Ташева.

"У травні було ухвалено постанову Кабміну щодо формування кадрового резерву для деокупованих територій України, зокрема Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Уже надійшло понад 2000 заявок від людей, які готові стати частиною програми кадрового резерву та працювати на звільнених територіях. Із них 80% обирали саме Крим як місце майбутньої роботи. Зрозуміло, що цього замало. Адже тільки для півострова знадобиться 50 тисяч фахівців", – розповіла вона.

За словами Ташевої, в кадровий резерв подаються не лише держслужбовці, а й люди, які не мають досвіду роботи на держслужбі, але виявили бажання працювати на деокупованих територіях. Серед них – громадські діячі, військові, журналісти, студенти.

Представництво президента України в АРК спільно з бізнес-школою "МІМ-Київ" розробило та готує до впровадження освітню програму для управлінських кадрів на деокупованих територіях.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook