"Папуаси слухають папуаське, а ми слухаємо наше радіо!": Леніє Умерова передала нового листа із СІЗО

. Леніє Умерова. Фото: t.me/sotavisionmedia

Кримська татарка Леніє Умерова, якій Лефортовський суд Москви продовжив утримання під вартою до 4 січня 2024 року, передала короткого листа із СІЗО. Вона вказала, що з нею все "окей" та що отримала всі пакунки.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Відповідний лист опублікував її брат Азіз Умеров на своїй сторінці у Facebook.

"Щоразу, отримуючи лист від Боджек (кримськотатарською означає "комашка" — ред.), я захоплююся її стійкістю, мужністю, та позитивом. Їй вдається вселяти надію у людей на волі, перебуваючи у в'язниці. Провівши понад 11 місяців за ґратами, ти не втрачаєш той дух, що постійно був тобі притаманний. Боджек, я тобою пишаюся!", — зазначив Умеров.

У своєму листі дівчина написала, що новин немає, все залишилося без змін, але вона отримала всі пакунки, які їй відправили.

Лист Леніє Умерової з Лефортово (зі збереженням орфографії авторки):

"Привіт, любі! Як ви, чи все у вас добре? Цей лист буде коротесеньким, просто хочу написати, що у мене все окей і без змін. Бо знаю, що ви хвилюєтесь. Новин справді немає, але дивне відчуття. Яке? Напевно, хороше, точно не погане, але з чим воно пов'язане — не знаю. Будемо спостерігати.

Дякую за пакуночки, я всі отримала! Безмежно вдячна за підтримку. І за замовлення також дуже дякую. Дуже скучаю! Буду рада отримати від вас листа та звісточку, як ваші справи? І до речі, чи доходять до вас мої попередні листи? Обіймаю, люблю, ваша Леніє

P. S. Папуаси слухають папуаське,

а ми слухаємо наше радіо!"

Брат заарештованої кримської татарки зауважив, що повідомлення до Умерової можна відправити через нього.

Що відомо про Леніє Умерову

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook