В районі Севастополя чути вибухи, окупанти заявляють про збиття БпЛА

Оновлено
Поблизу Інкерману видно дим. Telegram/ Крымский ветер

В районі окупованого Севастополя пролунала серія вибухів. Місцеві Telegram-канали пишуть, що їх чули, зокрема, і поблизу військових аеродромів Бельбек та Кача. Окупаційна влада заявляє про збиття безпілотників. В Головному управлінні розвідки Міноборони підтвердили роботу Сил оборони України по обʼєктах окупантів у Криму.

Про вибухи повідомив окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развожаєв.

"Внаслідок роботи коштів ППО у Верхнесадовому та в Качі, за попередніми даними, впали збиті БпЛА Постраждалих немає. Є невелике загоряння трави у Верхньосадовому. У Качі безпілотник упав на території виноградників. Теж горить трава", — йдеться у повідомленні.

Окупант також зазначив, що в районі у районі акваторії Севастопольської бухти використовуються табельні засоби аерозольного маскування.

"Димова завіса в районі Нафтової гавані в Інкермані посилюється. Саме тут розташована головна нафтобаза Чорноморського флоту, де зберігаються мільйони тонн пального", — йдеться у повідомленні Telegram-каналу "Крымский ветер".

Зазначається, що місцеві жителі чули вибухи в районі Інкермана, а також аеродромів Бельбек та Кача.

Крім того, дим піднімається з військової частини в районі села Верхньосадове під Севастополем.

Також стовп диму підіймається між північною стороною Севастополя та Інкерманом.

В коментарі Суспільному Крим представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов розповів, що в Криму триває робота Сил оборони.

"Триває планова робота Сил оборони по обʼєктах окупантів в тимчасово окупованому Криму. Всі деталі згодом оприлюднять Збройні сили та Генштаб", — зазначив він.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook