Футбольний клуб "Буковина" здобув перемогу в матчі з "Металургом"

Андрій Андрейчук із ФК "Буковина". Фото: Facebook/ФК Буковина

Чернівецький футбольний клуб "Буковина" обіграла запорізьку команду "Металург" з рахунком 2:0. Домашній матч відбувся 25 травня.

Про це стало відомо з трансляції гри на YouTube.

Рахунок відкрив нападник команди Андрій Андрейчук на 13-ій хвилині. На 15-ій хвилині другий гол забив Іван Будняк.

"Буковина" займає перше місце з десяти у турнірній таблиці групи на вибування. В активі "жовто-чорних" 38 очок.

Це був останній тур цього сезону для "Буковини".

Що відомо про ФК "Буковина" у весняному сезоні

• "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні.
  • 24 листопада 2023 відбулася остання гра осіннього сезону Першої ліги. За його результатами Буковина потрапила у групу на вибування й змагається за можливість залишитися в Першій лізі. Чемпіонат завершиться наприкінці травня.
  • У липні 2022 року Андрій Мельничук став головним тренером команди "Буковина". Він працював тренером з 2016 року. Тоді він тренував кам'янську футбольну команду "Сталь", а у сезоні 2019/20 очолював чернівецький клуб.
  • 24 травня футбольний клуб "Буковина" уклав угоду з новим головним тренером Валерієм Кривенцовим. Він очолить клуб вже з наступного сезону.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: news.chernivtsi@suspilne.media

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини