На Буковині прощаються з чотирма бійцями Серновським, Муликом, Цікалом та Коштурою

Загиблі військові Михайло Цілик та Іван Коштура. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

17 травня у Чернівецькій області прощаються з чотирма військовими, які загинули на російсько-українській війні, – Петром Серновським, Ярославом Муликом, Михайлом Цікалом та Іваном Коштурою.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної адміністрації.

Молодший сержант Петро Серновський, який служив у військовій частині А4123, загинув 12 травня. Чоловіку було 40 років. Про це повідомив у Facebook секретар Заставнівської міськради Руслан Леванін.

Старший солдат Ярослав Мулик служив у військовій частині А4123. Він був старшим майстром ремонтного відділення бронетанкової техніки. Загинув 11 травня у віці 50 років.

Із Серновським та Муликом прощаються о 10:00 у місті Заставна.

Загиблі військові Петро Серновський та Ярослав Мулик. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Михайло Цікал був солдатом стрілецького відділення військової частини А4856. Чоловік загинув 11 травня поблизу села Лук’янці, що на Харківщині. Йому було 37 років. Про це повідомив Великокучурівський сільський голова Василь Тодеренчук у Facebook.

Торік Цікала нагородили відзнакою за те, що врятував життя побратима. З бійцем прощаються о 10:00 у селі Великий Кучурів.

Старший сержант Іван Коштура служив у військовій частині 9938. Він загинув 13 травня внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині, повідомили на сторінці Кіцманської громади у Facebook. Чоловіку було 48 років. З бійцем прощалися о 9:00 у селі Лашківка.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.