НАЗК перевіряє декларації депутатів та держслужбовців Буковини: що відомо

Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє декларації шістьох посадовців та депутатів з Чернівецької області. Серед них заступник міського голови Чернівців та нардеп Верховної ради.

Про це Суспільному стало відомо з реєстру НАЗК.

Навіщо проводять перевірки

Перевірки проводять згідно з законом про запобігання корупції, а також аналізують інформацію про декларантів у різних держреєстрах та банках. Планують виявити, чи вказали декларанти неправдиву інформацію, виявити ознаки незаконного збагачення чи конфлікту інтересів.

Чиї декларації перевіряють

  • Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міськради Василя Зазуляка. Перевіряють декларацію за 2021 рік.
  • Депутатки Чернівецької міської ради від фракції "Народний контроль" Світлани Каглянчук. Перевіряють декларацію за 2022 рік.
  • Народного депутата України Валерія Божика. Перевіряють декларацію за 2021 рік.
  • Начальниці відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери Вижницької районної державної адміністрації Ганни Гринчук. Перевіряють декларацію за 2022 рік.
  • Начальника відділу обласного управління Пенсійного фонду Дениса Дорофтея. Перевіряли декларацію за 2022 рік.
  • Диспетчерки Державного пожежно-рятувального загону обласного управління ДСНС Марини Герасим. Перевіряли декларацію за 2022 рік.

Більшість перевірок ще тривають. Водночас у реєстрі НАЗК не вказують, щодо якого майна чи доходів їх проводять.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com