На Буковині впродовж тижня температура знизиться до 10 градусів

Вулиці Чернівців. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області з 16 квітня очікується похолодання. Температура знизиться до 10 градусів, але вже з наступного тижня температура почне підніматись.

Про це Суспільному розповіла начальниця відділу метеорологічих прогнозів Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Ірина Губіна.

Похолодання почнеться з 16 квітня. З другої половини дня можливі помірні опади та посилиться вітер. З 17 квітня температура знизиться до 12 градусів вдень та 3-8 градусів вночі. Вона продовжить падати і 18 квітня, в горах вночі можлива температура до -2 градусів. Також може йти дощ та мокрий сніг в горах. З 19 квітня температура буде до 11 градусів вдень, проте без опадів.

"Така ситуація до кінця наступного тижня. Денна температура буде коливатися від 10 до 12 тепла. Тобто, вже такого тепла, як в ці дні, до наступної п'ятниці, 26 квітня, по прогнозах ми не бачимо. В окремі дні, коли буде прояснюватись, можливі навіть заморозки на ґрунті", — каже Губіна.

За словами Губіної, температура знизиться через циклон з Румунії, який спочатку проходить теплим фронтом, але затягне холодні повітряні маси з Балтійського регіону.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.