У Чернівцях відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад за участі президента Зеленського

Володимир Зеленський на Конгресі місцевих та регіональних влад, 12 квітня, Чернівці. president.gov.ua

У Чернівцях відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад, в якому взяв участь президент України Володимир Зеленський. Також на ньому були майже 80 очільників міст, сіл і селищ. Зокрема, обговорювали питання енергетики, посилення оборони та реабілітації військових.

Про це повідомили на сайті Офісу президента.

За словами Зеленського, наразі кожній громаді потрібно працювати над посиленням протиповітряної оборони й отримати необхідне енергетичне обладнання.

"Уже зараз на всіх рівнях маємо готуватися до наступного опалювального сезону: і громади, і урядовці, і відповідні наші енергетичні компанії", – каже президент.

Крім того, Зеленський закликав громади звертати увагу на військових, які проходять лікування та реабілітацію, та підтримувати їхні родини. Також розвивати оборонні виробництва та забезпечувати людей роботою.

За словами Зеленського, урядовці представлять в Чернівцях економічну платформу "Зроблено в Україні". Це майданчик для прямого діалогу держави та підприємців, який вже представили на Чернігівщині та Сумщині. Кампанія "Зроблено в Україні" покликана спонукати відкривати власні підприємства та купувати українську продукцію, щоб посилювати економіку країни.

Що відомо про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

  • Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України створений для сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування. Взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми всеукраїнськими асоціаціями та міжнародними організаціями.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: news.chernivtsi@suspilne.media

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини