У Чернівцях відреставрують два фасади у центрі міста за програмою співфінансування

Будинок на вулиці Кобилянської, 43. Фото: Ольга Галіцина / Суспільне Чернівці

У Чернівцях відреставрують два фасади за програмою співфінансування, з міського бюджету на це спрямують майже 2 мільйони гривень. Йдеться про два будинки на вулиці Ольги Кобилянської.

Про це Суспільному розповіли у міському департаменті інфраструктури та благоустрою.

У 2024 році планують відреставрувати фасад будинку на вулиці Ольги Кобилянської, 37-39. За умовами спів фінансування, 10% вартості оплачують мешканці будинку, решту – міська рада. З міського бюджету на ремонт цього фасаду витратять 990 тисяч гривень. Також цього річ планують відреставрувати фасад будинку на вулиці Ольги Кобилянської, 43. З бюджету Чернівецької громади на цей ремонт спрямують 1 мільйон гривень.

Будинок на вулиці Кобилянської, 37. Фото: Ольга Галіцина / Суспільне Чернівці

Будинок на вулиці Кобилянської,37. Фото: Ольга Галіцина / Суспільне Чернівці

Як діє міська програма співфінансування?

В місті діє програма, за якою чернівчани, які хочуть відреставрувати фасад свого помешкання, мають сплатити частину вартості робіт. Чернівчани, які живуть у будинку, який є пам'яткою місцевого значення сплачують 10% вартості реставрації, решту сплачує міська рада. Для цього співвласники мають провести збори і погодити між собою участь у співфінансуванні. Після цього звернутись з протоколом до департаменту інфраструктури. Наступні дії визначати вже з фахівцями департаменту.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: news.chernivtsi@suspilne.media

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини