Стало відомо, хто замінить депутата Чернівецької міськради Швеця, який достроково склав повноваження

. Джерело: facebook/Олександр Швець

Депутат Чернівецької міської ради від фракції "Народний контроль" Олександр Швець достроково склав повноваження. Рішення про це підтримали на сесії. Швеця має замінити наступна кандидатка у списку партії Наталія Пшебишевська.

Про це у коментарі Суспільному повідомила голова фракції "Народний контроль" Яна Брус.

Рішення про припинення повноважень Швеця підтримали 26 присутніх депутатів, ще 7 – не голосували. Швеця має замінити наступний кандидат у списку партії. Це – приватна підприємиця Наталія Пшебишевська.

Наталія Пшебишевська. Джерело: facebook / Громадсько-журналістський рух "Народний контроль" в Чернівцях

Чому Швець склав повноваження

Олександр Швець вирішив достроково скласти повноваження депутата, щоб долучитися до ЗСУ. Про це у коментарі Суспільному повідомила голова фракції "Народний контроль" Яна Брус.

"Фракція з повагою ставиться до таких рішень. Сьогодні депутат, який ухвалює такі рішення, має залишитися сесійну залу, бо ці речі – несумісні: або ти представляєш громаду, або займаєшся тим, що обрав", – каже Брус.

Що відомо про Олександра Швеця

Олександр Швець має вищу освіту. Працював менеджером зі збуту нерухомості та очолює одне з ОСББ в Чернівцях.

У 2020 році Швець балотувався до Чернівецької міської ради за списком партії "Громадський рух "Народний контроль". У міськраді входить до бюджетної комісії.

Які депутати Чернівецької міськради склали повноваження раніше

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: news.chernivtsi@suspilne.media

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини