На Буковині прощатимуться з п’ятьма загиблими військовими

Загиблі військові Шерман, Гречанюк, Крилюк. Чернівецька обласна військова адміністрація

9 грудня у Чернівецькій області прощатимуться з військовими, які загинули на війні: Радмілом Шерманом, Родіоном Гречанюком, Іллею Крилюком, Миколою Ласковенковим та Олександром Бабешком.

Про це повідомили на сторінці обласної військової адміністрації у Facebook.

Сержант Радміл Шерман був водієм-хіміком у військовій частині А0281. Військовий мав вищу освіту за спеціальністю «інженер-механік». До служби в ЗСУ працював майстром з ремонту взуття, повідомляють на сторінці Сокирянської міськради у Facebook. До війська Шерман приєднався у серпні цього року. З бійцем попрощаються об 11:00 в селі Василівка Сокирянської громади.

Старшого солдата Родіона Гречанюка, який служив у військовій частині А4699, поховають об 11:00 в селі Нелипівці Кельменецької громади.

Солдат Ілля Крилюк, був бійцем військової частини 3028. Загинув військовий 15 листопада. З ним прощатимуться об 11:00 в селі Слобода.

Загиблі військові Бабешко та Ласковенков. Чернівецька обласна військова адміністрація

Старший сержант Микола Ласковенков був бійцем військової частини А7013. Сержант Олександр Бабешко, служив у військовій частині А0414. Двох бійців поховають об 11:00 на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.