На Буковині відремонтують чотири дороги місцевого значення за понад 168 мільйонів гривень: які саме

. facebook / Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області

Цьогоріч у Чернівецькій області капітально ремонтуватимуть три дороги місцевого значення та відновлять ще одну дорогу, яка зруйнувалася у червні внаслідок негоди. Це вартуватиме понад 168 мільйонів гривень з державного та обласного бюджетів.

Про це Суспільному повідомили у відповідь на запит.Чернівецька обласна адміністраціяСкріншот відповіді на запит Суспільного. Суспільного.

Зокрема, цьогоріч в області планують розпочати капітальний ремонт доріг місцевого значення:

  • за понад 131 мільйон гривень відремонтують частину дороги Заліщики-Звинячин-Городенка з під'їздом до залізничної станції Стефанешти. Ремонт мають завершити до кінця наступного року;
  • частину дороги Хотин-Рукшин-Клішківці відремонтують за майже 2,7 мільйона гривень. Її мають завершити до кінця цього року;
  • також до кінця року планують завершити капітальний ремонт на ділянці дороги Садгора-Горішні Шерівці-Задубрівка. Це вартує понад 28 мільйонів гривень.
  • на ділянці дороги місцевого значення Іспас-Майдан-Лукавці проведуть аварійно-відновлювальні роботи й ліквідовуватимуть наслідки негоди, яка сталася в середині червня. Вартість ремонту – понад 5 мільйонів гривень.

Загалом цьогоріч на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення передбачили понад 333 мільйони гривень, понад 85 мільйонів з них – залишок попередніх років.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com