"Поліг у боях на Херсонщині". У Чернівецькій області попрощались з викладачем Сергієм Місевичем

. Суспільне Чернівці

У селі Мамаївці Чернівецької області попрощались з викладачем ЧНУ, майором Сергієм Місевичем. Він загинув у боях на Херсонщині.

Прощання відбулось 4 листопада.

Чоловік працював на юридичному факультеті, викладав теорію права, людські права, юридичну логіку та критичне мислення. За словами його колеги Ольги Донченко, Сергій викладав і коли вже був військовим — в період до повномасштабного вторгнення. У лютому він написав рапорт, що більше не може викладати, оскільки йде на службу.

Суспільне Чернівці

"Я не знаю, чи є взагалі викладачі такого рівня. Крім того, що він кандидат юридичних наук, він також має фах богослова. Він допомагав єпархії, допомагав усім, хто до нього звертався. Це унікальна людина, бо знаходити час для всіх, для всіх добре слово і водночас мати таку мужність та патріотизм, які мав Сергій, це — унікально", — каже колега Сергія Ольга Донченко.

Чоловік двічі підписував контракт з ЗСУ, каже побратим Владислав Лясота. У 2014 році пішов воювати в АТО добровольцем. В останній час він був командиром артилерійського дивізіону.

Суспільне Чернівці

"Знаю я його ще з 2014 року, ми разом починали бойовий шлях. Ця людина — взірець порядності, патріотизму, духовності й для мене особисто, і для моїх хлопців. Ми постійно зустрічались, раз на рік організовували зустріч побратимів і підіймали прапор бригади на найвищих точках Карпат", — каже побратим Лясота.

Студенти підходили до Сергія Місевича говорити не лише про юриспруденцію, каже колишній студент Дмитро Дуднік.

"Ми могли говорити про буття, про політичне становище в країні, у нього було чого навчитись. Людина була самородком, завжди було цікаво його слухати. Пам’ятаю його промову перед першокурсниками. Сергій Васильович говорив, що ми мусимо боротись за свою державу, мусимо знати, хто наш справжній ворог і протистояти цьому", — каже Дуднік.

У військового залишилась донька, вона студентка першого курсу.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.