Три брати пішли у військо, двоє — загинули. На Буковині попрощались з Олександром Гринчуком

. Суспільне Чернівці

У селі Біла Криниця Чернівецької області попрощались з військовим Олександром Гринчуком. Йому було 33 роки. Він пішов на війну разом з двома братами у перший день повномасштабного вторгнення.

Олександр служив у бригаді з одним з братів — Євгеном. Вони були в окопі, коли туди під час артобстрілу влучив снаряд. Євген отримав контузію, але він зміг привезти тіло брата додому. Молодшого брата поховали на початку березня.

Портрет та нагороди Олександра Гринчука. Суспільне Чернівці

Попрощатися з Олександром прийшли приблизно три сотні людей — його тіло зустрічали живим коридором на колінах. Вдома з Олександром прощались мама, дружина, сестра та троє братів, які не служать у війську.

Рідні Олександра. Суспільне Чернівці

"Був у Харкові, Луганську, Донецьку, Запоріжжі. Останній виїзд став прощальним виїздом", — каже брат загиблого Максим Гринчук.

Вперше три брати з родини Гринчуків пішли у військо у 2014 році. З того часу усі постійно були на передовій, каже голова громади Василь Загарюк. Олександр кілька років лікувався після поранення в зоні АТО.

"24 лютого не те що не обдумуючи, вони відразу зібралися і поїхали. Саша коли йшов, сказав: "Я повернуся з перемогою". Такі в нього були слова", — каже Максим.

У Олександра залишилась дружина та восьмирічна донька.

Сім'я загиблого військового під час прощання. Суспільне Чернівці

"Саша просив допомогти технікою, бо його бригада не має чим пересуватись. Сьогодні ця машина в черзі на Порубному. Ми мали перефарбувати її та відправити Олександрові на передову. Але все одно ми виконаємо це його прохання", — каже голова громади Василь Загарюк.

Олександр Гринчук. Суспільне Чернівці

Що відомо

  • Дениса Гринчука поховали 6 березня у рідному селі Біла Криниця. Він проживав із сім’єю в Мукачево. Мав звання старшого солдата.
  • Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців.

Читайте також

"Мого чоловіка привезли в труні, а я сподівалася, що це не він". Історія дружини загиблого військового з Чернівців

Чернівчанка продає торти, щоб зібрати гроші на дрон для брата-військового

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.