У боях проти російської армії загинуло двоє солдатів з Чернівецької області

. Фото: Суспільне Чернівці

У бою проти російської армії загинули буковинці Юрій Ординський та Анатолій Бодян. Прощання з ними відбудеться 23 квітня.

Про це повідомили на сторінці обласного центру комплектування у Facebook.

Військовий Ординський загинув 17 квітня в бою з російськими військовими у Харківській області внаслідок ворожого обстрілу артилерії. Ординський був родом з села Банилів-Підгірний. Прощання з ним відбудеться о 10:00 в селі Банилів-Підгірний. Йому було 50 років, повідомив у Facebook голова Сторожинецької громади Ігор Матейчук.

На фото Юрій Ординський. Фото з Facebook-сторінки обласного військкомату. Фото з Facebook-стоірнки обласного військкомату

Прощання з солдатом Анатолієм Бодяном відбудеться о 10:00 в селі Бурдюг.

На фото Анатолій Бодян. Фото з Facebook-сторінки обласного військкомату. Фото з Facebook-стоірнки обласного військкомату

Що відомо

  • Від початку нападу Росії на Україну підтвердили смерть 44 військових з Чернівецької області. Суспільне Буковина зібрало їхні історії в одну публікацію — про це читайте тут.

Читайте також

"Міни всюди, наші підриваються. Війна цілодобова, але й відпочиваємо". Щоденник буковинця з війни

"Не дожив до 21-річчя місяць". Історія сім'ї з Буковини, де у ЗСУ пішли усі чоловіки

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільного Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.