Буковинець отримав поранення у боях на півдні. Його лікують у Чернівцях

. фото: Суспільне Буковина

Буковинський десантник отримав поранення у боях на півдні. У нього кульове поранення голови, він при свідомості. Його транспортували з Миколаївщини до чернівецької обласної лікарні.

Про це у коментарі Суспільному сказав хірург обласної лікарні Сергій Бродовський.

Військовослужбовець отримав поранення у боях. За словами Бродовсього, у нього кульове поранення голови. Не проникаюче.

"Він при свідомості. Через поранення, переписуємось з ним в телефоні, а не говоримо. Стан у нього стабільний", — каже медик.

Бродовський говорить, що хлопцю приблизно 20 років. Йому роблять КТ, консультуються щодо стану військового з неврологами.

Бригада, яка везла пораненого. Його шпиталізовували чернівчани. Везли десантника сім годин. фото: Суспільне Буковина

У Києві перевантажені госпіталі, тому медики обласної лікарні готові приймати людей, говорить Бродовський. За розпорядженням МОЗу лікарня може надати для військових до 300 ліжок.

Що відомо

  • 24 лютого через вторгнення Росії в Україну до жителів області звернулись голова ОДА Осачук та мер Чернівців Клічук. Вони закликали зберігати спокій.
  • 24 лютого ліквідували Чернівецьку облдержадміністрацію та районні адміністрації. Замість них утворили обласну військову та військові адміністрації.
  • В області створили "гарячу лінію" для чернівчан, які готові прийняти сім'ї з інших областей. 25 лютого в області запрацював цілодобовий гуманітарний штаб, де збирають речі для людей з інших регіонів.
  • Чернівецька міськрада оприлюднила список тимчасових укриттів. Також сховища можна знайти на онлайн-карті.
  • Голова ОДА закликав усіх людей, які здатні тримати зброю, вступити до тероборони. До військкоматів приходять люди, які не чекали офіційного виклику.
  • На українсько-румунському кордоні в Чернівецькій області черги авто та людей. 25 лютого черги збільшились.
  • Дністровська ГЕС та ГАЕС 24 лютого почала працювати під посиленою охороною. 25 лютого ГЕС та ГАЕС продовжують стабільну роботу та випробовують ізольований режим.