Через бойові дії та негоду частково чи повністю знеструмлені 37 сіл Чернігівщини

Зруйновані будинки, електрики ремонтують пошкоджені мережі. Getty Images

Внаслідок бойових дій на Чернігівщині знеструмлені 2,4 тисяч абонентів у 35 населених пунктах. Ще у двох селах, Більмачівці та Неданчичах, через негоду немає електроенергії у майже 400 абонентів.

Цю інформацію Суспільному повідомила речниця АТ "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова.

"Станом на 10 червня 14:30 через негоду у Більмачівці, що в Ічнянській громаді, знеструмлено 366 абонентів, 19 абонентів без електропостачання залишаються у Неданчичах, що у Ріпкинській громаді".

Як повідомила Катерина Дроздова, через бойові дії нема світла у селах Семенівської, Новгород-Сіверської, Сновської громад.

Скільки абонентів через негоду знеструмлені:

  • Новгород-Сіверська громада – 1 305 абонентів;
  • Семенівська громада – 644 абоненти;
  • Сновська громада – 449 абонентів.
"Також враховуються села і хутори, де люди не живуть. У хуторі Колос ніхто не живе. З села Мурав'ї також виселили людей. Дуже багато таких сіл. У нас є такі села, де немає світла півтора роки. Електрики не виїжджають туди на відновлення, бо там вже люди не живуть. Там де є можливість виїжджати на відновлення, там де залишаються жити люди, наші працівники виїжджають, але це тільки з дозволу військових. Є села, які знеструмлені частково, є села, що повністю".

Нагадаємо, після кількох масованих обстрілів по енергосистемі "Укренерго" запровадило аварійні відключення світла в усіх регіонах України. Ввечері 14 травня на Чернігівщині запровадили графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії. Від 16 травня на Чернігівщині почали діяти графіки погодинного відключення електропостачання.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.