На Чернігівщині вводять погодинні графіки відключення електроенергії: хто перший у списку

Електроопори на Чернігівщині.

Від 16 травня на Чернігівщині починають діяти графіки погодинного відключення електропостачання. Щодня близько 18-ї години АТ "Чернігівобленерго" у своїх соцмережах інформуватиме про прогнозовані години відключень на наступний день і черги, які будуть у ці години відключатись.

Про це повідомляє АТ "Чернігівобленерго" на своєму офіційному сайті.

"16 травня дефіцит електроенергії може виникнути у вечірній час – із 21:00 до 23:00. Лише у цей період будуть застосовані обмеження електропостачання і стосуватимуться вони лише однієї черги. Сьогодні це буде перша черга. Далі вони, відповідно, чергуватимуться", — йдеться у повідомленні.

У погодинному графіку відключення споживачів від електроенергії розроблено шість черг. Ознайомитися з ними можете тут.

За інформацією "Чернігівобленерго" граничні величини споживання електричної енергії та потужності для нашої області дещо більші, ніж ті, що закладені у графіку, а отже відключень буде менше.

Усю інформацію, що стосується відключень електроенергії можна знайти на офіційному сайті АТ "Чернігівобленерго" – https://chernihivoblenergo.com.ua/blackouts.

Нагадаємо, графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії на Чернігівщині запровадили ввечері 14 травня. Їх ввели вимушено в усіх регіонах України у зв'язку з дефіцитом в енергосистемі. Це відбулося внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.