У Чернігові на проспекті Левка Лук'яненка на місці автостоянки відкрили велопростір

У Чернігові на проспекті Левка Лук'яненка на місці автостоянки відкрили велопростір. Там можна відпочити, відремонтувати велосипед та залишити його на парковці. За словами керівника громадської організації "Еко Місто" Сергія Безбородька, для реалізації ідеї знадобився рік.

"Тут є повний базовий інструмент. По-перше, щоб підкачати колесо з універсальною насадкою і насосом. По-друге, різноманітні ключі, викрутки, мультитули, щітки. Тобто всі інструменти, щоб зробити або техогляд, або якийсь дрібний ремонт прямо тут. Це дуже покращує якість користування велосипедом і бажання містян їздити цим видом транспорту", — розповів Безбородько.
Сергій Безбородько.

Місцеві жителі на новий простір реагують так:

"Тут давно був цей велопереїзд, але розмітка була дещо витерта і не було видно. Автомобілісти не дивляться на знак велосипедного переїзду то тут часто були проблеми з автомобілістами. Тепер можливо яскравіше буде виглядати червоний велопереїзд, і жовта велодоріжка. То може будуть звертати на нас увагу", — сказав Олександр Корж.

Олександр Корж, чернігівець.

За словами Сергія Безбородька, створення простору профінансувала компанія Glovo на 620 тисяч гривень. Проєкт розробила платформа "Острів", а всі конструкції виготовили у "Чернігівській політехніці".

Новий велопростір у Чернігові.

За словами виконувача обов'язків міського голови Олександра Ломака, озеленення на території велопростору візьме на баланс комунальне підприємство "Зеленбуд". А досвід облаштування велодоріжок планують залучити для інших вулиць.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.