Будинок за 2 мільйони гривень, три авто, чотири кредити: декларація нардепа від Чернігівщини Валерія Зуба і його родини

. ФОТО: Суспільне Чернігів

Народний депутат України від фракції "Слуга народу", який представляє Чернігівщину в парламенті, Валерій Зуб разом зі своєю дружиною Інною задекларували три автомобілі, будинок та земельну ділянку, чотири кредити та одну позику, а також заощадження готівкою та на банківських рахунках.

Про це йдеться у його декларації за 2022 рік в єдиному державному реєстрі декларацій, яку він подав на початку 2024 року. Декларація за 2023 рік має бути опублікована пізніше в цьому році. Більше про деклароване майно та гроші Валерія Зуба і його дружини — читайте далі.

Нерухомість та автомобілі

Зуб задекларував житловий будинок у Чернігові вартістю у понад два мільйони гривень, та земельну ділянку загальною площею у 724 м2 та вартістю у 178 тисяч гривень на момент набуття прав на будинок та ділянку.

Нардеп задекларував загалом три автомобілі: Skoda Kodiaq 2019 року випуску; Peugeot Partner 2016 року випуску та один вантажний автомобіль Renault Master 2017 року випуску, який належить його дружині.

Доходи, заощадження й зобов'язання

Основним джерелом доходу Зуб вказав зарплату в управлінні справами апарату Верховної Ради України — 556 261 гривня за рік. У Чернігівському медцентрі сучасної онкології він заробив — 41 244 гривень та отримав 39 801 гривню за продаж нерухомості.

Також його дружина задекларувала соціальну допомогу — 6 880 гривень.

Із заощаджень Валерій Зуб з дружиною задекларували 2 000 доларів та 70 тисяч гривень готівкою, а також 5 500 гривень на банківських рахунках.

Щодо своїх фінансових зобов'язань, то нардеп задекларував чотири кредити, за якими залишалося виплатити 1 403 161 гривню, а також позику у Вікторії Безименко на 8 000 доларів США, яку вже сплачено повністю.

Також Зуб відзвітувався, що у 2022 році він переказав кошти на купівлю трьох автомобілів для ЗСУ загальною вартістю в 1 мільйон 253 тисячі гривень та про купівлю п'ятнадцяти генераторів за 270 тисяч гривень.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.