Діджеї, гучна музика і розбір завалів: у Ягідному влаштували рейв-толоку на 200 людей

. ФОТО: Суспільне Чернігів

Діджеї, гучна музика і розбір завалів. У Ягідному влаштували рейв-толоку на 200 людей. Люди з різних регіонів приїхали допомогти розібрати завали розбомбленого будинку культури у селі, яке пережило окупацію.

До російського вторгнення на цьому місці влаштовували концерти для жителів громади. Зараз від клубу залишилися самі стіни та купи згорілого мотлоху. Діджеї розмістилися всередині, грають сети. Гості, а їх кілька сотень, з лопатами розбирають руїни.

Рейв-толока. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Війна змінила моє життя, я не можу жити минулим, але я залишаюсь собою, я все ще люблю тусовки і гарно проводити час. Під час війни ми всі відчуваємо, те відчуття провини, що під час історичних подій ми ніяк не долучаємося. Немає нічого краще, ніж об’єднати допомогу і гарно проведений час", – розповідає організатор толоки Олександр Кучинський.

Рейв-толока. ФОТО: Суспільне Чернігів

Коли російські військові окупували Ягідне, то розмістили в клубі склад з боєприпасами. Пожежа там тривала довго і все, окрім стін, згоріло.

Рейв-толока. ФОТО: Суспільне Чернігів

Євгенія приїхала на толоку з Києва.

"Ми зібралися тут, щоб зробити класну річ, розібрати будинок культури, в який вручила ракета. Історія з музикою – це для того, щоб ми активніше працювали. Це не вечірка", – каже волонтерка.

Євгенія. ФОТО: Суспільне Чернігів

За участь у такому заході організатори пропонують залишати благодійні внески.

"Це внесок, який люди донатять на автобус та продукти, які ми закуповуємо. Ми так розраховуємо, щоб сума могла покрити наші витрати на проїзд та харчування", – сказала організаторка "RAVE TOLOKA" Тетяна Бур’янова.

Тетяна Бур’янова. ФОТО: Суспільне Чернігів

В Чернігівській області в рамках ініціативи "Відновити разом" такий захід проводять не вперше. Наступний планують у сусідньому селі Іванівка.

Більше у відео:

Читайте також:

Людей катували і вбивали: репортаж із села Ягідне біля Чернігова