"Через погодні умови": на Черкащині фермери готуються до жнив

Ексклюзивно

На Черкащині фермери вже у червні планують збирати врожай. Завдяки теплій та ранній весні розпочнуть жнива на два тижні раніше, ніж у 2023 році.

Почнуть з озимого ячменю, далі — горох та ріпак, розповів Суспільному директор департаменту агропромислового розвитку Роман Косенко.

Механік фермерського господарства Віталій Таран розповів: оскільки нині час готуватися до нового врожаю, то нині очищують та відвантажують кукурудзу, яка зимувала на складі:

"Під жнива потрібно звільняти місце, бо потрібно, щоб зерно постояло. Бо спочатку його треба обробить від шкідників, а потім вже завозимо. Ми ж не можемо відразу звільнити і завезти, адже потрібно, щоб було провітрювання".

Зерно у сховищі. Суспільне Черкаси

Спочатку, як розповів комірник Сергій Сивак, звільняють склад. Далі прибирають приміщення.

"Стараємося гарно вимітати. Ми спочатку гарно обдуваємо стіни. Потім повністю все вимітаємо", — пояснив Сергій Сивак.

Зі слів механіка, очищення зерна різних культур відбувається на сепараторі — обладнанні для його сортування. Нині сюди звозять кукурудзу.

З кузова вивантажують зерно. Суспільне Черкаси

"Висипаємо кукурудзу, яка потребує доочистки, тобто зерно завантажується сюди автомобілем або трактором "Manitou". Опісля повністю заповнюється. І через спеціальний отвір потрапляє до норії, які вже викачують на гору", — деталізував Віталій Таран.

Після того почнуть звозити цьогорічний врожай:

"Коли кукурудза закінчиться, то залишиться ще пройти зал для дефектовки. Тобто визначити, які запчастини треба замінить, наприклад, заміна певних решіт під культуру".

Обладнання. Суспільне Черкаси

Про те, що автівки теж мають справно працювати під час жнив, розповів водій Анатолій Задорожний. Він підготував "КамАЗ"до виходу в поле.

"Змінили борти. Хоч машина старенька, але проводимо підготовку. Заодно підготовимо до фарбування. Наприклад, нові бокові борти поварені. Тож лишилося роботи на три — чотири дні", — поділився водій.

Із загальної кількості земель у 1060 гектарів — 40% площ цього господарства засіяно зерновими культурами, ще 10% — бобовими. Решта угідь під технічними культурами, такими як ріпак, розповів директор фермерського господарства Михайло Царенко:

"Кущ розгілкувався і після зими дуже добре розрісся. Це означає, що верхні й нижні його частини теж, тож якщо все достигне і "не випаде" – урожай буде десь до 40 центнерів. Минулого року ріпак давав до 50 центнерів з гектара. У цьому році буде трохи менше".

Збирати ріпак планують, як і горох — за два тижні, а це на пів місяця раніше, ніж торік.

Поле з горохом. Суспільне Черкаси

"У цьому році якщо порівнювати з минулим, то через погодні умови трошки раніше збираємо. Бо зима була тепліша, а весна ранньою, тож ріпак достигає раніше", — розповів Михайло Царенко.

Завдяки теплій весні врожай цьогоріч почнуть збирати наприкінці червня, розповів директор департаменту агропромислового розвитку Роман Косенко:

"На весь цей процес вплинула рання весна, тепло, достатнє вологозабезпечення в ґрунті, тому рослини скоротили етапи свого розвитку і розвивалася швидше. Минулого року Черкащина була одна із лідерів зі збору валової продукції. Тобто 4,2 тонни зернових зібрали на Черкащині. Цьогоріч, попередньо за прогнозами, і якщо, звичайно, погода не внесе свої корективи, то можливо ми матимемо навіть і більший врожай".

Засіяне поле. Суспільне Черкаси

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині