Видали сину посадовця фіктивну інвалідність: підозрюють черкаських лікарів

На Черкащині повідомили про підозру п'ятьом лікарям . Поліція Черкащини

На Черкащині п'ятьох медиків підозрюють у тому, що вони підробили документи та видали фіктивну інвалідність 27-річному сину посадовця.

Про це Суспільному повідомила речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк.

Як розповіла Зоя Вовк, на Черкащині поліція викрила групу лікарів, які видали підроблені медичні документи:

"До лікувального закладу у Черкаській області із побажанням про отримання статусу людини з інвалідністю звернувся 27-річний син посадовця органу місцевого самоврядування. Відповідно до встановленого лікарем-травматологом діагнозу, у чоловіка виявили порушення функції опорно-рухового апарату".

Поліція Черкащини

За словами Зої Вовк, на підставі цього висновку пацієнта направили на медико-соціальну експертну комісію, представники якої власними підписами засвідчили у чоловіка наявність захворювання, яке відноситься до II групи інвалідності.

Поліцейські встановили, що медичні працівники внесли до офіційних документів неправдиві відомості для присвоєння пацієнту групи інвалідності.

"На підставі зібраних доказів чотирьом представникам МСЕК та завідувачу травматологічного відділення поліцейські повідомили підозри за частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 366 — службове підроблення, а лікарю-травматологу центральної міської лікарні — за частиною 3 статті 358 ККУ — підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів".

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині