Судитимуть посадовця з Черкащини за неправомірне використання бюджетних коштів

Зал судових засідань у Будинку правосуддя в Черкасах. Суспільне: Черкаси

Посадовцю з Черкащини повідомили підозру у використанні бюджетних коштів виділених на відновлення інфраструктури пошкодженої внаслідок агресії РФ.

Йдеться про посадовця одного з відділів Канівської міської ради, розповіла Суспільному в. о. речниці Черкаської обласної прокуратури Світлана Чубенко.

Посадовцю одного з відділів Канівської міської ради повідомили підозру за фактом зловживання службовим становищем, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

"Слідство встановило, що особа, бувши уповноваженою здійснювати контроль за проведенням заміни віконних блоків та інших частин в освітніх закладах, які були пошкоджені вибуховою хвилею внаслідок ракетного удару російської федерації, зловживаючи наданими повноваженнями, погодила до укладення договорів про надання послуг на проведення вищевказаних підрядних робіт з істотним завищенням вартості використаних будівельних конструкцій, ціни на які не відповідали поточним у регіоні та ринковим цінам станом на день укладення договорів", — деталізувала Світлана Чубенко.

З її слів, йдеться про завдання збитків на загальну суму майже 200 тисяч гривень Канівській міській раді Черкаської області. Підозру посадовцю оголосили за частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України — зловживання службовим становищем, додала речниця.

"Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді пробаційного нагляду на строк до трьох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Вироку суду ще немає.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині