3:1 — черкаський "ЛНЗ" здобув перемогу над "Спартаком"

. Фото: ФК "ЛНЗ"

Черкаська футбольна команда "ЛНЗ" 10 лютого зіграла перший спаринг другого збору проти словацього клубу "Спартак". Матч закінчився перемогою черкащан.

Про це повідомили у пресслужбі ФК "ЛНЗ".

Гра відбулася на стадіоні "S&B Sport Organisation" в Туреччині.

Перший удар по воротах на 18-ій хвилині виконав "Спартак", але небезпеки для "ЛНЗ" не було. На 32-ій хвилині арбітр вказав на 11 метрів у ворота суперника, який Хобленко не зумів реалізувати.

На 37-ій хвилині після розіграшу кутового "ЛНЗ" відкрив рахунок у матчі за допомогою автоголу. На 39-ій Норенков зміг переграти гравця на фланзі та вдарив у площину воріт. Голкіпер був готовий до цього та відбив удар.

На 40-ій хвилині Наумець знайшов зону, в яку отримав передачу, та завершив атаку забитим голом, але помічник головного арбітра зафіксував офсайд.

На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь "ЛНЗ".

Другий тайм стартував з заміни Яшарі на Шестакова.

На 50-ій хвилині рахунок став 2:0 на користь черкащан. Першим ударом в другому таймі Каплієнко забив другий мʼяч у цій зустрічі.

Потому у черкащан відбулася низка замін: Насонов замінив Каплієнка, Прядун вийшов на поле замість Хобленка, а Тищенка змінив Саліху.

На 67-ій хвилині Тищенко вийшов на поле та одразу віддав голову передачу на Наумця. Рахунок став 3:0.