Сліпа собака Фібі із франківського притулку знайшла свій дім

facebook/Olena Bila

Сліпа собачка Фібі, про яку Суспільне Карпати зняло сюжет, знайшла свій дім. Нові господарі Фібі побачили відео про особливого песика і зателефонували до поліцейської, яка ним опікувалася. Про це розповіла Олена Біла.

У коментарі до допису у Facebook вона написала, звертаючись до Суспільного Карпати: "Дівчинка, яка її взяла, побачила саме ваше відео! Так що воно супер спрацювало".

Сліпа собачка Фібі з франківського притулку знайшла всій дім. facebook/Olena Bila

Замерзлу та хвору Фібі три роки тому знайшли на узбіччі поліцейські та привезли на базу патрульної поліції Івано-Франківської області. Правоохоронці Олена Біла та Богдан Настич відвезли Фібі на огляд до ветеринара.

Сліпа собачка Фібі з франківського притулку знайшла всій дім. facebook/Olena Bila

Після одужання Фібі жила в притулку благодійної організації "Дім Сірка".

"Дуже неочікувано кілька тижнів тому я отримала дзвінок від пана Тараса, який перепитав, чи ще є Фібі. Я думала, що мені мариться. Але ні. Пан Тарас сказав, що його донька побачила історію Фібі та вирішила, що з притулку треба взяти саме цю собачку. Закрутився процес знайомства. Я дуже переживала весь цей час. Відвезла Фібі на банні процедури. І тепер собачка переїхала у новий будинок", - розповідає Олена Біла.

Зараз Фібі живе у родині, яка огорнула її теплом та турботою.

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного