Близько сотні безпритульних котів перебувають у Домі Сірка у Франківську

Суспільне Карпати

Близько сотні безпритульних котів перебуває у притулку "Дім Сірка" в Івано-Франківську. Кімната адопції для безпритульних кішок працює три місяці, повідомляє Суспільне Карпати.

Волонтерка БО "Дім Сірка" Людмила Голобіна розповідає, що здебільшого тварини до них потрапляють після ДТП та травм, також чотирилапих підкидають у коробках або навіть відмовляються від тваринок, коли дізнаються про їхню невиліковну хворобу. Утримання котів у місяць обходиться волонтерам у понад 90 тисяч гривень.

Близько сотні безпритульних котів перебувають у Домі Сірка у Франківську. Суспільне Карпати

"Харчування відрізняється для здорових та хворих котів. Ті, що хворі, мають спеціальні лікувальні, вони дуже дорогі. Також, коли котики хворі, їм потрібні пеленочки. Туалети, наповнювачі – це дуже великі гроші. Підрахувати не можна, бо кожна тваринка, перш ніж потрапити в цю кімнату, проходить обробку від бліх та глистів. В цій кімнаті перебувають котики, які вже мають по дві вакцини. Кожна в середньому коштує 200 гривень", - розповідає волонтерка.

Завдяки існуванню кімнати франківка Іванна Вовчук прилаштувала собі аж двох улюбленців - Масю і Мурчика.

Близько сотні безпритульних котів перебувають у Домі Сірка у Франківську. Суспільне Карпати

"Мені порадили, сказали, що тут дуже великий вибір. Дають безкоштовно, лише у добрі руки. Я прийшла, подивилася, знайшла собі дуже красивого. Він одразу вискочив мені на шию. Тепер він в нас вдома, ми дуже задоволені. Двоє діток в мене, і вони теж дуже задоволені", - розповідає Іванна Вовчук.

Сім'я франківки Євгенії Киргис нещодавно поповнилася домашньою улюбленицею на прізвисько Баффі.

"Дуже хотіла кота, оскільки старенький мій відбув на той світ. Взяла кицю. Чоловік, правда, був проти, тому що не хотів принципово кота. Я його не попереджала, просто взяла боксик, кішечку, принесла і поставила перед фактом. З того часу минуло два місяці. З малесенької кішки виросла дуже велика киця", - розповідає жінка.

Близько сотні безпритульних котів перебувають у Домі Сірка у Франківську. Суспільне Карпати

Волонтери розповідають, що усіх прилаштованих котів власники можуть привести в кімнату адопції, яка знаходить на вулиці Угорницька, 12 для безкоштовної вакцинації та стерилізації.

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!