Сумський підприємець має звільнити захоплену сільську дорогу – рішення апеляційного суду

undefined

Сумський апеляційний суд, біля якого 14 січня перекривали дорогу, залишив без змін рішення у справі Романа Чванкіна. Постанова набирає законної сили з дня її прийняття.

Йдеться про скаргу власника мережі будівельних супермаркетів "РОНА". Причина скарги - ухвала Зарічного районного суду, за якою він має звільнити захоплену сільську дорогу у с. Радьківка, Сумського району.

Апеляцію розглядали на ухвалу Зарічного районного суду від 3 вересня 2019 року. Сторони Романа Чванкіна та його представника у залі не було.

"Зазначає, що відсутність на судовому засіданні зумовлена тим, що зі сторони різних громадських організацій, які постійно присутні на судових засіданнях, у його бік лунали погрози. Просить розглядати у його відсутність", – говорить суддя Тетяна Левченко.

Прокуратура просила залишити рішення Зарічного райсуду без змін.

"Між двома земельними ділянками, які знаходяться у власності Чванкіна перебуває паркан цегляний, і який перекриває прохід до лісу", – каже прокурор Ірина Вартоломей.

Представниця сільської ради підтримала позицію прокуратури.

"Виходили, були на місці, побачили, що паркан стоїть на землях комунальної власності. Це підтверджується картами, якими ми користуємося. Дозволу на зайняття цієї ділянки сільська рада не давала", – говорить представниця сільради Надія Клюшник.

Суспільне зателефонувало Роману Чванкіну - він свою позицію у цій справі пояснив, але оприлюднювати його слова в ефірі заборонив.

За рішенням Зарічного суду, чоловік зобов’язаний знести цегляний паркан із чотирма стовпами та воротами у с. Радьківка.

Існує ще одна справа, в якій фігурує Роман Чванкін. Там до суду позивається військова прокуратура. На її думку, підприємці захопили частину артилерійського полігону у с. Радьківка. Суд постановив: прокуратура звернулася в неналежний суд.