Зеленський призначив керівника Державного управління справами. Що про нього відомо

. УНН

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Лисого на посаду керівника Державного управління справами (ДУС). До цього він тимчасово керував ДУС.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

"Призначити Лисого Ігоря Васильовича керівником Державного управління справами з 15 грудня 2020 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19", – йдеться у повідомленні.

Що відомо про Ігоря Лисого

Ігор Лисий народився у 1968 році на Тернопільщині. Був директором заводу продтоварів у Кам'янці-Подільському, першим заступником міського голови Кам'янця-Подільського, головою правління "Кримської фруктової компанії".

Наприкінці січня 2014 року він став директором дитячого табору "Артек".

У січні 2020 року чоловік став заступником керівника Державного управління справами, а з червня призначений тимчасовим виконувачем обов'язків керівника ДУС.

За інформацією Чесно, Лисий балотувався до Верховної ради 3-го скликання у 1998 році, однак його не було обрано. Також чоловік балотувався у 2010 році до Львівської міськради, його також не було обрано.

У декларації за 2019 рік чоловік вказав, що володіє двома земельними ділянками у Криму, а квартирою в Києві, а також кімнатою у Кам'янець-Подільському та будинком у Хмельницькому він та його сім'я користуються. Він з дружиною мають корпоративні права у ТОВ "Прага Страшніце Трейдинг" та є її бенефіціарами.

За 2019 рік Ігор Лисий заробив 181 тис. грн у ДСУ та 71 тис. грн в ТОВ "Прага Страшніце Трейдинг", 32 тис. доларів, 297 тис. євро та 225 тис. грн він зберігає у готівці.