Міносвіти запустило гарячу лінію "Школа офлайн". Що відомо

Дітии навчаються в одному з укриттів, Херсонщина, 23 липня 2024 року. Суспільне Херсон

Міністерство освіти і науки запустило гарячу лінію "Школа офлайн", де можна буде дізнатися, що зміниться у навчанні.

Про це у середу, 31 липня, повідомляє пресслужба відомства.

"Тепер батьки, школярі, освітяни, управлінці, представники місцевого самоврядування та громадських організацій зможуть оперативно отримати інформацію про політику "Школа офлайн" та дізнатися, що зміниться в навчанні", — йдеться у повідомленні.

Зателефонувавши на гарячу лінію, можна буде дізнатися про форми навчання в новому році, освіту переміщених дітей і тих, що перебувають за кордоном, дистанційне навчання, навчання на ТОТ, можливості для вчителів та інші питання.

Для того, щоб зателефонувати на "гарячу лінію", потрібно:

  • набрати 1545,
  • обрати кнопку "5"
  • та озвучити запит оператору.

Гаряча лінія працює:

  • Пн–Чт: 9:00–17:00,
  • Пт: 9:00–16:00.

Школа офлайн — це комплексна політика Міністерства освіти і науки України. Її метою є забезпечити доступ до очної освіти якнайбільшій кількості школярів, де це дозволяє безпекова ситуація. А також сприяти якісній дистанційці для дітей із територій, де неможливо відновити доступ до очного навчання.

За даними Міносвіти, сьогодні майже 600 000 дітей здобувають освіту дистанційно в Україні, ще понад 390 000 — це ті діти, які перебувають за кордоном, але продовжують навчатися в українських школах дистанційно.

До кінця 2024 року Міністерство освіти і науки планує вивести на очне навчання 300 тисяч дітей. Зміни стосуватимуться дітей, які перебувають в тих областях, де безпекова ситуація дозволяє повернутися до офлайн навчання. Це не стосуватиметься дітей у прифронтових регіонах.