Французька Thales підписала угоди про військову співпрацю з Україною

Укроборонпром логотип. Ілюстративне фото: УНІАН

Державне підприємство "Укроборонпром" уклало декілька угод з французькою оборонною компанією Thales.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Thales.

Угоди підписані під егідою Міністерства збройних сил Франції та Міністерства стратегічних галузей промисловості України, йдеться у повідомленні.

Одна з угод говорить про намір створити в Україні спільне підприємство для збільшення поставок військової техніки в країну. Угода включає радіоелектронну боротьбу, засоби тактичного зв'язку, системи протиповітряної оборони та радари.

Згідно з другою угодою, Thales також зобов’язується забезпечувати інтенсивне технічне обслуговування, тестування та спеціалізоване навчання, зокрема з електронної боротьби. Він спрямований на розвиток локального потенціалу технічного обслуговування в Україні.

Третю угоду підписали Thales і українська компанія FRDM, яка спеціалізується на безпілотниках і безпілотних наземних апаратах (UGV),

Ці угоди спрямовані на посилення оперативної підтримки передових операцій Збройних сил України та зміцнення місцевої обороноздатності

Париж також хоче створити коаліцію країн для направлення військових інструкторів в Україну, заявив 7 червня президент Франції Еммануель Макрон.