Ліміти споживання для областей сьогодні не прогнозуються — Укренерго

Електромережі. Freepik

​​28 травня застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується. Причина – вихід з ремонту енергоблока на одній з АЕС. Імпорт заплановано з 5 країн.

Про це повідомили в “Укренерго”.

Зазначається, що весняно-літня ремонтна кампанія на атомних електростанціях для забезпечення стабільної роботи атомних блоків під час опалювального періоду триває. Це може час від часу спричиняти нестачу електроенергії в енергосистемі.

  • На ранок знеструмлено 405 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.
  • Ввечері та вранці дією захисту вимикались три високовольтні лінії “Укренерго” в центральному та західному регіонах. Знеструмлення споживачів не було, лінії повернулися в роботу дією автоматики.

27 травня на запит оператора енергосистеми Польщі, Україна з 13:00 до 17:00 приймала надлишки електроенергії з цієї країни.

Імпорт відбувається протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 17 207 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 700 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається.