"А я все плакала". Дорофєєва і Лебіга на благодійному стрімі зібрали 6 млн грн для Чернігова і "Азову"

Українська співачка Надя Дорофєєва та блогер Михайло Лебігович (Лебіга) презентували дуетну пісню "А я все плакала". Instagram Дорофєєвої та Лебіги

Українська співачка Надя Дорофєєва та блогер Михайло Лебіга, презентуючи дуетну пісню "А я все плакала", під час спільного благодійного стриму на стримінговій платформі Twitch зібрали 6 мільйонів гривень. Кошти, зібрані під час трансляції, розподілять між "Азовом" та постраждалими під час удару по Чернігову 17 квітня.

Про результати стриму Дорофєєва повідомила в Інстаграм.

Стрим Лебіги та Дорофєєвої одночасно дивилося 57 тисяч людей. Самі виконавці задонатили кожен по 100 тисяч гривень.

"6 млн грн за півтори години !!! Ми зібрали вчора на благодійному стрімі. А ще з нами в онлайні були 57 тисяч людей – це ж цілий стадіон, уявіть! Пишаємося вами та дякуємо всім!” — написала Дорофєєва.

Стрим розпочався напередодні о 23 годині.

"Вперше в Україні презентація треку буде на Twitch. Будем багато говорити. Будем слухати пісню. Будем тизерити кліп. Будем збирати для @azov.one на FPV", — написали раніше виконавці в Інстаграм.

Попри те, що спочатку під час трансляції планували збирати кошти "Азову" на FPV, після ракетного удару по Чернігову, який відбувся вранці 17 квітня, зібрані кошти вирішили порівну розділити між "Азовом" та постраждалими у Чернігові.

Донати продовжували надходити на банку навіть після ефіру.