"Розраховуємо на успішні результати для отримання четвертого траншу": Шмигаль зустрівся з директоркою МВФ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаля зустрівся з директоркою МВФ Крісталіною Георгієвою на полях Spring Meetings у США. Пресслужба Кабінету міністрів

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду Крісталіною Геогргієвою конфіскацію російських активів та отримання Україною четвертого траншу у рамках програми розширеного фінансування EFF.

Про це Шмигаль повідомив у Telegram.

Прем'єр подякував директорці МВФ за тісну взаємодію у питаннях фінансової підтримки, зокрема щодо програми розширеного фінансування EFF обсягом 16 млрд доларів.

"Цьогоріч ми вже отримали три транші. Пані Георгієва відзначила результативну роботу, виконану в межах програми. Розраховуємо на такі ж успішні результати для отримання четвертого траншу", — зазначив він.

Шмигаль та Георгієва також обговорили економічне відновлення України та кроки, які уряд вживає в цьому напрямку.

"Наголосив також на важливості конфіскації російських активів і їх спрямування на потреби нашої держави. Працюємо з партнерами для створення відповідного міжнародного механізму", — зазначив прем'єр.

16 квітня, прем'єр-міністр Денис Шмигаль прибув у Нью-Йорк зустрівся зі спеціальною представницею США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер.

17 квітня Шмигаль зустрівся із міністеркою торгівлі США Джиною Раймондо. Посадовці обговорили посилення санкцій проти Росії, зокрема у сфері високих технологій.