В Уельсі стався вибух на заводі найбільшої оборонної британської компанії

Сьогодні 17 квітня на півдні Уельсу у місті Гласкод у Великій Британії стався вибух на заводі, що належить BAE Systems, найбільшій оборонній британській компанії.

Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що вибух стався о 10:49 за місцевим часом, аварійні служби були присутні на місці, ніхто з робітників заводу не постраждав. За даними BBC, на об'єкті сьогодні працює близько 500 осіб.

"Точна причина інциденту все ще з'ясовується", — сказала прессекретарка компанії BAE Systems.

Водночас Девід Т.К. Девіс, член парламенту від графства Монмутшир, сказав, що вибух стався "у віддаленій частині полігону, яка була відведена для розбирання снарядів".

Раніше посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс у коментарі Суспільному казав, що BAE Systems — це одна з найпотужніших компаній світу у царині військово-промислового комплексу. Вона відкрила новий офіс в Києві та має низку проєктів для співпраці з українськими партнерами.

У січні цього року BAE Systems підписала контракт з армією США, що передбачає перезапуск виробництва гаубиць M777, які зокрема використовуються Силами оборони України у війні проти Росії.

Крім того, BAE Systems уклала контракт з урядом Великої Британії на технічне обслуговування і ремонт легкої гармати L119, який буде відбуватися на місці використання зброї — в Україні.