У Facebook, Instagram та YouTube стався збій

Важливо
Соцмережі. AP

Сьогодні, 5 березня, у Facebook, Instagram та YouTube стався збій. Користувачі масово скаржаться на проблеми із роботою цих соцмереж.

Зокрема, проблеми виникли з входом у соцмережі. Facebook пропонує ввійти знову, а Instagram взагалі не оновлюється.

Як повідомили у NetBlocks, платформи Meta, включаючи Facebook, Instagram, Messenger і Threads, наразі зазнають збоїв, пов’язаних із сеансами входу у кількох країнах. Інцидент не пов’язаний зі збоями в інтернеті чи фільтрацією на рівні країни.

Комунікаційник Meta Енді Стоун повідомив, що в компанії працюють над проблемою: "Ми знаємо, що люди мають проблеми з доступом до наших послуг. Зараз над цим працюємо".

Як пише TechCrunch, це дуже незвично для Meta, щоб зазнати такого широкого збою, враховуючи розмір і масштаб її мережі та вбудоване резервування. Збій у соцмережах стався у так званий супервівторок у США. 5 березня у 15 штатах і Самоа відбуваються голосування на праймеріз та кокусах. Це найбільший день голосування на праймеріз — внутрішньопартійних виборах, де партії визначаються зі своїми кандидатами в президенти США.

Видання зазначає, що збій стався "в жахливий час для будь-яких кандидатів чи політичних організацій", які прагнуть в останню хвилину привернути увагу виборців або тих, хто нагадує людям піти голосувати.

Набір додатків Meta відіграв важливу роль під час виборчого циклу, враховуючи, що його сімейство додатків, до якого також входить WhatsApp, зараз охоплює 3,98 мільйона активних користувачів щомісяця станом на кінець минулого року, свідчать дані компанії.

За даними Downdetector, користувачі повідомляють про проблеми з YouTube, сервісами Google, X-Twitter, WhatsApp, TikTok,

Раніше повідомлялось, що у Червоному морі критично пошкоджено чотири підводні телекомунікаційні кабелі з 15 у водах, що знаходяться під юрисдикцією Ємену. Вони забезпечують глобальний інтернет і телекомунікації. Як повідомили у компанії HGC Global Communications з Гонконгу, серед понад 15 підводних кабелів у Червоному морі 4 з них (Seacom, TGN-Gulf, Asia-Africa-Europe 1, Europe India Gateway) — перерізано.