Канада розширила санкції проти Росії: під обмеженнями керівник колонії, де помер Навальний

. Прапор Канади піднято посеред Торонто. Фото: Getty Images

Влада Канади додала до списків антиросійських санкцій ще шість прізвищ, у тому числі начальника виправної колонії в селищі Харп, де помер Олексій Навальний, Вадима Калініна.

Про це йдеться в документах, розміщених на сайті канадського МЗС.

Під обмеженнями також опинилися люди, проте без вказаних посад. Російські ЗМІ пишуть, що, ймовірно, це може бути слідчий управління Слідчого комітету РФ по Ямало-Ненецькому автономному округу Олександр Варапаєв, Марину Бобек, яка працювала прокурором апеляційного відділу кримінально-судового управління прокуратури Москви, співробітниця кримінально-судового управління московської прокуратури Катерина Фролова та суддя Ковровського міського суду (Володимирська область) Кирил Нікіфоров.

Раніше міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі заявила, що Оттава запровадить санкції проти РФ через смерть Навального. Уточнено, що мова йде про обмеження щодо "шістьох російських чиновників, включаючи старших посадовців та високопоставлених працівників прокуратури, судової та виправної служби Росії".

16 лютого Управління ФСВП Ямало-Ненецького автономного округу повідомило про смерть Навального в колонії. За даними відомства, він почувався погано після прогулянки і знепритомнів. Медики негайно почали надавати допомогу ув'язненому, намагаючись реанімувати його більше пів години. Його поховали в Москві.

Попередньо, Канада 1 березня заборонила непрямий імпорт російських алмазів масою понад карат.