Очільниця МЗС Німеччини перервала візит на Миколаївщину через безпілотник, що переслідував її кортеж

ЗМІ
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок. Фото: Миколаївська ОДА

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок була змушена достроково завершити візит на Миколаївщині через російський розвідувальний дрон, який переслідував її кортеж.

Про це пише німецька газета Die Zeit, цитуючи речника МЗС.

У Миколаєві 25 лютого з робочим візитом перебувала німецька делегація на чолі з головою МЗС Бербок. Під час візиту посадовці обговорили поточну ситуацію в місті та області, безпековий стан, кількість пошкоджених обʼєктів цивільної інфраструктури та їх відновлення.

Як повідомив газеті речник німецького МЗС, розвідувальний дрон певний час слідував за делегацією, проте потім розвернувся.

Делегація вирішила негайно виїхати з міркувань безпеки. Невдовзі після того, як колона федерального міністра закордонних справ від'їхала, у регіоні дійсно була повітряна тривога, але приблизно через чверть години її було знято.

Під час візиту міністерка оглянула встановлені у рамках підписаного Меморандуму між компанією Boreal Light GmbH та Миколаївською міською радою, опріснювальні системи на сонячних панелях. На втілення проєкту німецька організація виділила 260 мільйонів гривень.