Зеленський призначив ексголову "Укроборонпрому" послом в Азербайджані, а Джапарову — представницею України у Відні

Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 22 лютого, призначив колишнього очільника "Укроборонпрому" Юрія Гусєва послом України в Азербайджані.

Відповідний указ №86/2024 опубліковано на сайті Офісу президента.

"Призначити Гусєва Юрія Веніаміновича надзвичайним і повноважним послом України в Азербайджанській Республіці", — йдеться у документі.

Згідно з указом Зеленського за номером 85/2024, Владислава Каневського звільнено з посади посла України в Азербайджані. Він обіймав посаду глави українського зовнішньополітичного відомства в Азербайджані з лютого 2019 року.

"Звільнити Каневського Владислава Володимировича з посади надзвичайного і повноважного посла України в Азербайджанській Республіці", — йдеться у документі.

Також глава держави призначив чинну першу заступницю міністра закордонних справ України Еміне Джапарову постійним представником при міжнародних організаціях у Відні (столиця Австрії).

"Призначити Джапарову Еміне Айяровну постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні", — йдеться в указі Зеленського №87/2024.

Наприкінці червня 2023 року Володимир Зеленський звільнив Юрія Гусєва з посади гендиректора "Укроборонпрому", який очолював український оборонний концерн із грудня 2020 року. 28 червня уряд призначив Германа Сметаніна новим головою "Укроборонпрому".