Кулеба відвідає Нью-Йорк та візьме участь у дебатах Генасамблеї ООН щодо українських ТОТ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Фото: AP

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 23 лютого відвідає Нью-Йорк. Зокрема він візьме участь в дебатах Генеральної асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

"Глава української дипломатії візьме участь в дебатах Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України та міністерському засіданні Ради безпеки ООН, присвяченому російській агресії. Міністр також виступить на заході високого рівня щодо депортації українських дітей", — йдеться у повідомленні.

Також Кулеба проведе низку двосторонніх зустрічей із міністрами закордонних справ країн-партнерів задля обговорення нових поставок зброї та боєприпасів для України, спільного оборонного виробництва, підготовки Глобального саміту миру, передачі заморожених російських активів та гуманітарного реагування в нашій державі.

Під час участі в засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС, 19 лютого, Дмитро Кулеба закликав європейських колег докласти всіх можливих зусиль для збільшення постачання артилерійських боєприпасів в Україну. Зокрема міністр наголосив на скасуванні експортних контрактів та направленні всього наявного європейського виробництва на потреби ЗСУ та оборони Євросоюзу.